PROMOVIDEO

Tvorba prezentačních videí nejen pro firmy

Reference

MK Marek - postup montáže, cena 7 500,-

Okladači Plzeň, cena 6 500,-

Bára Modeling, módní přehlídka, cena 4 200,-

Vito Grande, prodej zrnkové kávy cena 4 800,-

Indická restaurace Buddha, cena 3 500,-

Módní přehlídka v Cafe Napoleon, cena 6 000-

Vše, co děláme, děláme dobře a rádi

Portfolio Item

Prezentace firem, osobností

Pro firemní marketing je Promo video od WFB Media účinné a jednoduché řešení, které přináší informaci o službách, produktech, protože jen Promo Video vám nabídne kvalitní video za konkurenceschopné ceny.

Portfolio Item

Produktové video, instruktážní video

Chcete svým zákazníkům předvést váš produkt? Mohou si jej prohlednout ze všech stran, v pohybu, jeho použití, pomocí videa lze předvést jak se produkt vyrábí, jeho design design, funkčnost a další vlastnosti.

Portfolio Item

Reportáž z akce, videozáznamy

Videa událostí jsou perfektní způsob, jak ukázat světu, co se událo, ať to jsou svatby, oslavy, firemní večírky, koncerty nebo politické akce. Ideální pro podporu budoucích událostí a zajištění nových příležitostí.

 • Video pro web

  Zhotovení krátkých promo video spotů prudce zvýší sledovanost každých webových stránek. Videa pro web poutají pozornost zákazníků, kteří navštíví vaše webové stránky s přesvědčivým videoobsahem.
  Pomůžeme Vám upozornit na to nejlepší, co vaše firma nabízí, pomocí akčních snímků, představením výrobků, rozhovorů a další.

 • Hudební videa

  Hudební videa stále vládnou hudební scéně, díky stále rostoucím sociálním médiím, jako je YouTube nebo Vimeo, takže je možné, aby Vaše hudba oslovit miliony nových fanoušků po celém světě.
  Videa jsou také perfektní způsob, jak se spojit současnými fanoušky, podporovat pořady a upozornit na nové události hudební scény.

Víc než tisíc slovjedno krátké video

 • Kreativní přístup

  Při naší práci používáme moderní filmové postupy pro vytvoření poutavého videa, jehož cílem je udržet zákazníka na internetových stránkách.

  Nejmodernější technika

  Video natáčíme moderní špičkovou kamerou Canon XC10, stejno, jakou byl natočen například populární "Battle of the Ages" od filmaře Scotta Winna.

  Rozlišení až 4K

  Naše moderní kamera je schopná zachytit ty nejjemnější detaily v rozlišení 4K, t.j. 3 840p × 2 160p , což je čtyřnásobek rozlišení Full HD.

 • Příznivé ceny

  Kvalitní videa za slušné ceny se hledají těžko. U nás je najdete. Ať jde o reklamnu, reportáž, dokument apod. Naše ceny začínají už od 2 000,-.

  Krátké termíny

  Doba realizace u krátkých videí včetně postprodukce se u nás pohybuje od první konzultace do předání videa od sedmi do čtrnácti dnů.

  Propagace videa

  Naše práce nekončí natočením videa a jeho konečnou úpravou. Umíme ho také propagovat na všech sociálních sítích, jako je Facebook pod.

Scénář, kamera, střih

 • Team Member

  Václav Bartoš - vedoucí týmu

  Kvalitní technika a tvůrčí přístup je předpokladem pro vytvoření úspěšného videa, které zvýší sledovanost webových stránek.

Napište, co Vás zajímá

Kontaktujta nás

Adresa

WFB Media, Žižkova 66, 301 00 Plzeň

Telefon

+420 776 250 862