SEO Plzeň tel: 777857022 Alfa - Omega servis & WFB Media.

Chcete být nalezeni na předních místech v internetovém světě?

Proveďte SEO svých webových stránek a prezentací

OPTIMALIZUJTE!

 

zkuste využít našich služeb - SEO služby Plzeň : to je Alfa - Omega servis. SEO je proces mnoha a mnoha možností - metod je opravdu mnoho. SEO postupů jsou stovky - prakticky neomezené možnosti Optimalizace webových stránek Vaší firmy vychází ze základních informací o Vás a o Vaších činnostech a produktech. Optimalizace Vašich webových stránek posune některé Vaše nabídky na 1. místa ve vyhledávačích a tím budou jak Vaše služby tak i produkty zvýhodněny před konkurencí.

Postup:
1. Zavolejte nám - získáme od Vás základní informace.
2. Zhruba po 24 hodinách Vám zdarma vytvoříme několik nabídek a možností.
3. Nezávazná schůzka - nejlépe u nás v kanceláři, nebo i jinde v Plzni.
4. Upřesnění kvality, rozsahu a ceny za naše SEO služby a optimalizaci Vašich webových stránek i prezentací.
5. Základní cena od 2000,- Kč jednorázově až po 2500 Kč měsíčně za kompletní a dlouhodobou správu Vašich webových stránek. Konzultace zdarma.
5. Předvedeme Vám naše reference - dnes více jak 140 000 klíčových slov máme na prvních stránkách vyhledávačů.

6. POZOR A K C E:
Malá firma - živnostník má možnost za pouhých 1000,- Kč ročně být zveřejněn i posunut na přední pozice ve vyhledávačích na naších portálech služeb, které provozujeme. Při smlouvě na 3 roky provedeme grafické zpracování včetně foto prací v ceně - zdarma.

Zvýrazníme a zviditelníme firmy , produkty, výrobky, služby, společenské akce i události. Dále můžeme na našem portálu "Služby pro dům, byt, zahradu, auto, hobby, krásu i volný čas" microsite vytvořit jednoduchý popis toho co chcete na svých webových stránkách a prezentacích zviditelnit. Posuneme do popředí Váš web v internetových vyhledávačích jako jsou: Seznam, Google, Bing, Yandex, Centrum a další.
Při naší tvorbě webových stránek a pří zhotovení webových stránek dbáme již při samém návrhu stránky a jejího obsahu na základní optimalizaci, volbu klíčových slov i následný copywriting. Dáváme důraz na výrok "text je v optimalizaci webové stránky králem".

 

Optimalizace 777 857 022

ALFA - OMEGA servis & spol. projekt

WEB FOTO
SEO SPECIALISTA
WEB STUDIO, WEB DESIGN

Tvorba webu 777 857 021

Václav Bartoš
Luďka Pika 469/13
301 00 Plzeň

Bohumír Průcha
U Borského parku 1213/3
301 00 Plzeň

Žižkova
2491/66
301 00 Plzeň

NAŠE METODY FUNGUJÍ