Photo

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK A JEJICH OPTIMALIZACE

TO JE WFB MEDIA & ALFA OMEGA SERVIS

WFB Media je malý tvůrčí tým se sídlem v Plzni na Borech, v přízemí bývalého hotelu Plzeň. Tým s vášní pro budování krásných webových stránek... Hledáme firmy, živnostníky i neziskové organizace, které chtějí být součástí našeho společného úspěchu. Design, který zaujme, redesign zastaralých stránek, přehledná struktura, to vše pro zvýšení sledovanosti webu.

Provádíme průzkum trhu, poptávky a frekvencí vyhledávaných slov pro optimální umístění ve vyhledávačích, snažíme se tvořit elegantní design a funkční kód, aby Vaše značka byla na webu nesmazatelná.

Optimalizace webových stránek je proces, kterým systematicky zlepšujeme výkon vašich webových stránek pro splnění vašich obchodních cílů.
Ať už je vaší snahou získat více potenciálních zákazníků, lepší prodej, nebo propagace služeb, optimalizací Vašich webových stránek docílíme, aby byly účinnějším nástrojem na internetové síti.

Při naplňování našich cílů, kterými jsou získat přední pozice, ale také dlouhodobě udržet přední pozice ve všech vyhledávačích, používáme ověřené a efektivní postupy, které spolehlivě vedou k naplnění Vašich požadavků.

Optimalizace 777 857 022

ALFA - OMEGA servis & WFB Media projekt

WEB FOTO
SEO SPECIALISTA
WEB STUDIO, WEB DESIGN

Tvorba webu 777 857 021

Václav Bartoš
Luďka Pika 469/13
301 00 Plzeň

Bohumír Průcha
U Borského parku 1213/3
301 00 Plzeň

Žižkova
2491/66
301 00 Plzeň

NAŠE METODY FUNGUJÍ